HAKKIMIZDA

Termokar A.Ş.;  bir Karcıoğlu Grup yatırımı olarak  2004 yılında Atatürk  Organize Sanayi Bölgesinde 6500 m² alan üzerinde 3.200 m² üretim alanına kurulmuştur.
Kurulduğu günden itibaren endüstriyel soğutma ve HVAC uygulamaları için ısı eşanjörü üretiminde ve satışında söz sahibi olmuş, sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.
2012 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesinde (MOSB ) 17.500m² alan üzerinde 12.000 m² kapalı alana sahip yeni fabrikasına taşınarak üretim kapasitesini artırmış, bu sayede yurtiçi ve yurtdışında müşterilerine daha iyi hizmet ulaştırma imkanı yakalamıştır.

Bugün Ortadoğu’dan , İskandinavya’ya  Avrupa’dan Afrika kıtasına kadar pek çok farklı coğrafyada Termokar eşanjörleri tercih edilmektedir.

Ana ilkesi müşteri odaklı çalışma ve yüksek kalitede ekonomik ürün sağlamak olan Termokar , ISO 9001-:2008 standartlarına uygun olarak üretim faaliyetlerini gerçekleştirmekte olup tüm sulu sistem eşanjörleri için Eurovent Sertifikası'na sahiptir.
 

KARCIOĞLU GRUP ŞİRKETLERİ:

KAR İNŞAAT : 1950 yılında kurulmuş İzmir ‘in en köklü inşaat firmalarından biridir.Sektörde en prestijli projelere imza atmış ,her geçen yıl kendini yenileyen  ve geliştiren bir firma yapısına sahiptir.

www.karinsaat.com

 

KARMAK  MAKİNA :  1990 Yılında Çiğli Organize Sanayi Bölgesinde kurulumştur. Plastik Enjeksiyon Kalıp sektöründe faaliyet göstermekte olup , beyaz eşya,otomotiv ve elektronik sektörüne  yaptığı üretimlerle kendi alanında söz sahibi ve trend belirleyici bir firmadır.Yeni yaptığı yatırımlar neticesinde ,2012 yılında Manisa Organize Sanayii Bölgesine taşınarak  yeni tesisinde faaliyetlerine devam etmektedir.

www.karmakmakina.com

 

KAR SANAT : İzmir’in sanatseverlerinin buluşma noktası olan Kar Sanat , aynı zamanda İzmir’in çocuklarına sanatı sevdirmek ve yaşamlarının bir parçası haline getirmek üzere yaptığı atölye çalışmaları ile İzmir’in geleceğine de katkı sağlamakta olan bir sanat merkezidir.  


www.karsanat.com